Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha valaki nem az...

Facebookon ha valaki nem az ismerősöm de megnéztem az adatlapját arról az illető tudomást tud szerezni?

Figyelt kérdés

Mondjuk valamilyen alkalmazás segítségével vagy nem tudom..

Plusz még megkérdezném hogy utána ha akar le tud engem tiltani, úgy hogy ne láthassam egyáltalán az adatlapját hiába keresem?


2011. okt. 7. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmazások csak olyan információból tudnak dolgozni, amit a facebook is számon tart. A látogatást nem, ezért program sincs rá ami követni tudná a látogatókat. Pont ezért nem tudja senki hogy ki nézi a profilját. Ha pedig valóban meg lehetne nézni vagy kijelezné, azzal lenne tele az üzenőfal, és mindenki tudná hogy van ilyen.


Ha pedig valaki letilt, nem tudod elérni utána, függetlenül attól hogy nézni szoktad az adott profilt vagy nem.

2011. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor megnyugodtam! Nem örültem volna ha az illető tudomást szerez arról hogy megnéztem az adatlapját! :) Akkor ezek szerint vagy letiltott, vagy törölte magát a facebookról..
2011. okt. 7. 00:56
 3/3 anonim válasza:
engem is ugyanez érdekel!!! mindig nézem egy nagyonszép csaj adatlapját,és most rámentem és nem jött be semmi..anyáéból is és ott meg bejött. pedig nem ismerősöm...letiltásra oka meg nemhiszem,hogy van...szóval nemtudom..szerinted? letiltott vagy valami rossz a fb-mmel?
2012. ápr. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!