Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorer előzményekné...

Internet Explorer előzményeknél hogyan tudom megnézni, hogy az adott oldalt mikor (óra, perc) nézték?

Figyelt kérdés

Pl feljön baloldalra az előzmények listája csoportosítva, ott lenyitom mondjuk a google kereső előzményeit, mutatja, hogy mik voltak keresve google-ban. Ha azon belül vagyok kíváncsi mondjuk az egyikre, hogy azt mikor keresték, azt hogy tudom megnézni? Próbáltam, hogy jobb gomb és tulajdonságok, de valami teljesen irreális időpontot mutatott, szerintem azt, amikor maga a google kereső utoljára meg volt nyitva, nem pedig a kiválasztott keresés időpontját.

(Remélem, érthetően írtam :))


2009. ápr. 29. 08:51
 1/1 anonim válasza:
az ott nem realis idopontot ir ki. Max ugy tudod megnezni, hogy Temporary Internet Files mappaban megnezed mikor lett utoljara modositva az adott oldalhoz tartozo html file.
2009. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!