Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet lenne jó a...

Melyik internet lenne jó a laptopomra?

Figyelt kérdés

Melyik internetszolgáltató internete lenne jó? Amin lehet sok torrentett letölteni-feltölteni, sokat internetezni. Hordozható laptopra kellene internet, ami ügyebár nem kábelen jön, és nem megosztott interneten [mert ha megosztottan akkor 20 km messziről nem lenne internetem!]

Digi netje van a nővéremnek aminek a le-feltöltése nagyon jó és nem is kell sokat fizetni érte [megvan vele elégedve] igaz az kábele jön! és 2.700.- ilyesmi teljesítményű netet szeretnék, amiről korlátlanul tölthetnél le filmeket, programokat, torrenteket..stb.

Szerintetek melyik legyen? Melyik szolgáltató a legjobb? és annál melyik a legjobb laptomra internet?

Köszi előre is a válaszokat!


2011. okt. 6. 10:18
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát ha mobil (3G/HSDPA) Internetre gondolsz, akkor egyik sem lesz ilyen olcsó. A bittorrentet meg szerintem mindegyik korlátozza.


Én régen úgy csináltam, hogy az otthoni gépemet távvezéreltem mobilneten keresztül. Így a letöltéseim/feltöltéseim a vezetékes neten bonyolódtak le a távirányított asztali gépen.

Most is így van, csak most mindezt a router -em végzi. ;)

2011. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek a netek nagyon drágák.

a legjobb jelenleg a telenor hipernet, de még csak Budapest környékén van lefedettsége.

[link]

a leggyorsabb 42Mbps-el bír, 8 000 Ft havidíj, a modem pedig 15 000 Ft

2011. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem Japán ban élünk:)

itt még mobilnetet korlátlanul nem fogsz használni az a hypernet pl az korlátlan??? mert nem hiszem lekorlátoznak bizonyos adatforgalom után hogy ne terheld a rendszert

viszont mobilitásban sok mindenre jó

havi 5gb azért nem rossz ha azt bárhol bármire felhszálhatod persze ha átléped töltesz valami 20kbps el ami nem a legjobb

ha van korlátlan azt vagy adatforgalomal meg kel fizetned vagy eleve havi dija gondolom 20 ezres nagyságrendü.

2011. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az a hyper net ténleg korlátlan az nem rosz

halotam valami,olyasmit pár napja hogy 60mb os net de 5gb után 2mb ra korlátoznák

na pl ilyenel megtudnék leni:D csak az nemtudom milyen net volt.

2011. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!