Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebook,...

Miért csinálja ezt a facebook, hogy nem enged irni az üzenőfalára?

Figyelt kérdés
Ismerősöm, ráadásul kapcsolatban vagyunk, és nem régiben deaktiváltuk magunkat..de visszaléptünk mind a 2en. Amikor rámegyek az adatlapjára mindent látok, csak épp nem tudok irni az üzenő falán lévő dolgokhoz, se tetszik-elni az üzenőfalra kitett dolgait. Miért van ez? A választ előre is köszönöm.
2011. okt. 3. 21:58
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Szólj neki, hogy módosítsa a beállításait, mert így elérhetetlen a számodra. Vagy várj néhány napot és lehet, hogy magától visszatér minden, én is jártam már így.
2011. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
milyen beállitásait? amugy köszönöm szépen a segitséget
2011. okt. 4. 15:33
 3/3 bánomisén ***** válasza:

A saját személyes beállításait, hogy mit engedélyez mások számára. Lájkolást, kommentelést, üzenőfalra való írást, stb.

Nálam pl. mindent lehet, csak a falamra senki sem tud írni, mert annyi baromságot raktak oda a "barátok" a hülye játékmeghívóktól kezdve a vírusos alkalmazásokig, hogy letiltottam.

2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!