Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj, az ebuddy...

Mi lehet a baj, az ebuddy tette? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
ebuddy-n voltam fent, két emberrel beszélgettem, amikor kiírt egy olyat hogy az üzeneteimet nem tudja elküldeni. Kiléptem, aztán amikor beléptem már nem volt fent egyik partnerem sem. Átléptem n.imo.im-re és csak ez a két partneremmel nem tudok beszélni, azt írja ki, hogy nincsenek bejelentkezve és ír nekem az egyik, de nem küldi el, amit válaszolok. Felmentem másik böngészővel is és azzal se jó. Az egyik személy a barátom, aki külföldön van és csak így tudunk beszélni egymással, kérlek segítsetek:( A Windows Live Messenger-ben sem jó.
2011. okt. 2. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a központi szerver hibája, idővel meg kell hogy oldódjon a probléma.
2011. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!