Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook honnan a ****ból...

A facebook honnan a ****ból tudja kik az egyetemi csoporttársaim?!

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam be, és direkt nem írtam be melyik suliba járok, nem jelöltem be egy csoporttársamat se, és olyat sem, akik az ő ismerőseik, és erre dobja ki nekem egymás után lehetséges ismerősnek a csoporttársakat, amikor egy ismerősömnek sem az ismerősei! 8 ismerősöm van per pill és ráadásul mind a 8 másik városban lakik, mint ahol az egyetem van.

Honnan a f@szból tudja a facebook melyik suliba járok?!

Úgy felb@sztam magam mindjárt letörlöm vagy deaktiválom az egészet direkt ezért nem akartam regelni mert utálom ha lenyomozható vagyok..


2011. szept. 28. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan tényleg érdekel honnan tudja??? XD
2011. szept. 28. 18:04
 3/10 anonim válasza:
email cím alapján a címlistádból
2011. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a kur.va anyját XD

köszi

2011. szept. 28. 18:07
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam h bele tud nézni az emailembe. Na mind1 kitöröltem onnan őket XD
2011. szept. 28. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy e-mail cím, de, ha az az msn címed is, akkor járhatsz úgy, mint én: 5-6 évvel ezelőtti, azóta sok-sok évvel ezelőtt törölt -listából eltávolított- (némelyiket 4-5 éve) embereket is dobál ki ismerős ajánlásként.
2011. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na ezt is jó tudni, köszi
2011. szept. 28. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Off:

Lenyomozható vagy?!

Na ne röhögtess!

Egy profi a webkameráddal még azt is megmondja, hogy mikor van rajtad kék alsógatya, nem kell ahhoz f@szbúk...

Ha akarnak, megtalálnak a szervek, vagy egyéb csúnya bácsik, szóval, be happy, és törődj bele, hogy biza már a net sokat tud rólad.

On:

Javaslom a Facebooknak való e-mail írást, hogy azonnal töröljenek. Kapcsolat menü.

G.

2011. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy férne már hozzá a facebook a címlistájához??? Létezik ugyan a Friend Finder, de azt külön kell kérni. Úgy gondolnak erre sokan, mint valami fekete mágia, pedig nem nagy dolog. Pl.: amikor regisztráltak a barátaid, ők használták a Friend Findert. Ekkor a címlistájukat megosztották a facebookkal. Te regisztráltál később, erre a facebook megtalálta a te emailedet más emberek címlistájában. Következtetés: a két embernek valami köze lehet egymáshoz, talán ismerik egymást. Ez a legegyszerűbb példa, de sok egyéb trükkel próbálja meg feltérképezni a facebook a kapcsolatokat.


Geniuseus: kicsit sok volt az akciófilm, nem? Senkinek nem újdonság, hogy mindent naplóznak az ISP-k és a mobilszolgáltatók, mert a törvény előírja, pont azért, hogy meg lehessen találni bárkit.


A facebook, de akárki más is csak annyit tud meg a netről valakiről, amennyit az illető megosztott magáról.

2011. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@23:05

Nem volt sok semmilyen film. Amiket leírtam azok tények, persze lehet kekeckedni, hogy így-úgy, de attól még tények.

G.

2011. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!