Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a freemail...

Elfelejtettem a freemail jelszavam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem állítottam be jelszóemlékeztetőt, és nem tudom mit tegyek, nagyon fontos lenne, köszi.
2011. szept. 26. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha meg van adva a neved akkor megpróbálhatod azt hogy küldesz a supportnak egy képet valamilyen hivatalos iratodról, amivel bizonyítod hogy a tiéd. Ha nincs, akkor elköszönhetsz a fióktól.
2011. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válts át G-mail-re. Sokkal biztonságosabb és ilyen esetekre elkérik a mobilszámod amire küldenek egy kódot amivel beléphetsz.
2011. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nem elég ha a gyakorikérdésekre is ezzel a címmel lépek be?
2011. szept. 26. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt a hsz-t most nem igazán értem...
2011. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezzel az e-mail címmel lépek be a gyakorikérdésekre, és ugyebár regisztrációnál küldtek megerősítő levelet, azaz még akkor tudtam a jelszavam.
2011. szept. 27. 15:28
 6/9 2xSü ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet elfelejteni egy általad megadott jelszót? Gondolom nem egyszer léptél be a freemail-be. Csak van valami ötleted, hogy kb. milyen jelszót írtál be, gondolom nem úgy adtad meg a jelszavadat, hogy rákönyököltél a billentyűzetre.


(Tudom, hogy ez nem válasz, és nem segítség, de valahol annyira nem értem, hogy muszáj firtatnom a dolgot.)

2011. szept. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt egy régi, de gyenge jelszavam, megváltoztattam pár napja és nem tudom h mire...
2011. szept. 30. 13:41
 8/9 2xSü ***** válasza:
39%
Ráadásul pár napja. Megadtál egy jelszót, tudván, hogy ezentúl azzal tudsz belépni. És nem emlékszel rá?!? Nekem ez meredek. Még csak körülbelül sem? Hogy a kedvenc zenédről, barátodról, magadról találtál ki jelszót arra sem emlékszel?
2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lehet, azt hittem h tudom, de mégse...
2011. szept. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!