Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom magam letörölni...

Hogyan tudom magam letörölni a hi5-ről?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen regisztráltam és igaz hogy tudom az email címemet de a jelszavamat nem megpróbáltam az hogy "elfelejtetted a jelszavad" de az email címemnek a jelszavát sem tudom és nem tudom hogy hogyan tudnám magam letörölni segítsetek légyszi
2011. szept. 24. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj a hi5-ön egy moderátornak vagy éppen a szerkesztő elérhetőségére. Annak ott kell szerepelnie az oldalon. Ők szerintem eltudják intézni hogy kitöröljenek a rendszerükből csak gondolom valahogy igazolnod kell hogy tényleg a te regisztrációd az.
2011. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De épp az, hogy nem tudok bejelentkezni nem tudom a jelszavamat se a hi5-re se a email címemre : /
2011. szept. 25. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem tehát abszolut semmi elérhetőséget nem tudsz magadról amivel regisztráltál. Hát akkor ez bebuktad.
2011. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi de erre rájöttem : D
2011. szept. 26. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudtad eddig akkor minek írtad ki a kérdést? Semmi értelme nem volt....:D Okosok teszik fel a kérdéseket azt már észrevettem.
2011. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!