Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha feltörik az msnem egy...

Ha feltörik az msnem egy programmal, akkor amit írkálnak, azt elmenti a gépem? Ha igen hova? Vagy egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés
gyakran feltörik az msnem, és sok rosszat hallok másoktól hogy ÉN miket írok :S nekem azt mondták hogy vannak msnfeltörő programok, és ezek képesek úgy belelépni az msnembe mintha ők ülnének a gépem előtt, és amiket írnak azt ugyanúgy elmenti a gépemre. ez igaz?
2009. ápr. 25. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy másik számitógépről jelentkeznek be az MSN azonositóddal. értelemszerűen az MSN program, ami a te gépeden van, nem ment le semmit, hiszen maga a program nem is érzékeli, hogy a te azonositóddal küldenek szövegeket, linkeket. változtass jelszót, majd futtass le egy viruskeresőt.
2009. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát ha valamit írnak a nevemben, azt nem menti el a gépem? se naplózottban, se csak simán mentve?
2009. ápr. 25. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
msn virus removal
2009. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magyarul: nem menti el a gépedre azt amit egy másik személy egy másik gépen beszél a te msneden.A naplózott beszélgetéseket csak arra a gépre menti el amelyiken azt beszélték.És igen valóban létezik ilyen msn feltörő program.nekem is feltörte egy kedves ismerősöm nemrég.De persze nem 100% hogy az msn feltörővel törte fel,hisz amikor létrehozol egy új címet,akkor van egy olyan hogy: titkos kérdés-titkos válasz. pl:"első háziállatod neve,édesanya születési helye..stb"és ha rámész az "elfelejtettem a jelszót" és a megadott e-mail címre küldenek egy levelet amiben megtudod változtatni a jelszavad.De így csak akkor törhették fel,ha tudják az e-mail jelszódat.Visszatérve az msn feltörő programokra énis utána néztem igen le lehet tölteni(kb letöltöttem 20at)de mind fizetős.Szóval a megoldás ha nem akarsz fizetni,hogy fel kell törni a jelszófeltörőt:) eztis biztosan bizonyos oldalról meg lehet oldani ne én ehez már nemértek .. javaslat: váltosztass e-mail jelszót.azt az msnt amit meg törnek hiába változtatod meg ha akarják feltörik.Én egyszerűen azt csináltam,hogy létrehoztam egy másik címet amit nemattam meg csak azoknak a személyeknek(vagyis nem publikus cím),akikben biztos vagyok hogy nemtörik fel vagy nemadják meg másnak és ha feltörik tudni fogom hogy ő közöttük van vagy ők atták meg :)
2010. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!