Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondolsz a Google+ -ról?

Mit gondolsz a Google+ -ról?

Figyelt kérdés

Már ha használod is, természetesen.


Szerintem egy nagyon tetszetős és hasznos, szép, letisztult közösségi oldal lett belőle. Tetszik, hogy a videókat és képeket nem kell külön ablakban megnyitni(ezt vezette be most a Facebook is egyébként).

Egyetlen hátrányát tudom csak megemlíteni, hogy nem lehet belső üzenetet küldeni, csak a Gmail-re, amit csak igen nehézkesen lehet. Szerintem ezzel sokaknak okoznak majd fejtörést, és az emberek így el is hagyhatják ezért az oldalt.


És neked mi a véleményed?


2011. szept. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 100%-ig fölösleges.
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó, csak sajnos már későn jött
2011. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kipróbáltam csak, de igen, tényleg nagyon szép stb, de pár hét és pontosan akkor f*szságokkal lesz tele mint a csodás facebook. Lehet ezt csak azért gondolom, mert agyf*szt kapok még csak a nevétől is facenek, de ez van.. Én inkább annak örültem Google+nál, hogy tudtam magamat probléma nélkül törölni és nem ez a lefagyasztós meg inaktív szarság megy
2011. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Doctor0710 ***** válasza:
Szerintem elszúrták a korhatáros dolgot. Rengeteg felhasználót rekesztenek így ki, ugyebár a facebook is 18 alattiakkal van inkább megtömve. Meg még későn is jött.
2011. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!