Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Webcamera hogyan/hol lehet...

Webcamera hogyan/hol lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Skype indításánál kiírta hogy nem talált webcamerát, pedig elvileg ez alapfelszerelés. és azt tanácsolta hogy kapcsoljam be, de ilyen opciót sehol se találtam.

Valaki tudna segíteni hogy hol tudnám bekapcsolni?


2011. szept. 21. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltelepítetted a kamerához szükséges programokat? Indítsd újra a gépet és próbáld meg még egyszer. A skype beállításánál is nézz körül.
2011. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyémnek a tetején van egy nyomógomb, ami bekapcsolt állapotban fényképez, egyébként pedig ha nem vagyok bejelentkezve msn/skype, akkor bekapcsolja a kamerát.
2011. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha még megvan és kaptál telepítő CD t a géphez, akkor tedd be, vagy ha nincs olvasód akkor tedd bele egy olvasós b, majd tedd át a gépedre.Nekem sorban telepítette minden alap cuccot.
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!