Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail gondok? Miért nem...

Citromail gondok? Miért nem tudok belépni?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni az egyik citromail-es fiókomba pedig nagyon fontod lenne! Ez miért van? Több névvel is regisztrálva vagyok, de csak erre az egyre nem engem belépni. Azt írja: A szerver pillanatnyilag nem üzemel!

Kérjük, látogass vissza később!

Erre a címre kapok minden sulival kapcsolatos infót, fontos lenne belépnem :S Mi lehet a gond?


2011. szept. 17. 14:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én se tudok belépni....
2011. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Pj0tr ***** válasza:

Semmmi köze a böngészőhöz. Nyilván egy elosztott rendszerről van szó és az a szerver amelyiken a te fiókod van leállt... A citromail szar. Nekem ugyanez volt a C2vel. Volt, hogy 2 hétig nem érte el az emberek nagy része a fiókját. A fórumok mentek, aztán mivel sok volt a panasz, kitörölték őket és lezárták az összes témát...

Válts gmail-re.

Egyébként még azt lehet megpróbálni, hogy POP3al lépsz be, mert lehet úgy még eléred.

2011. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most azt írja hogy 24:00kor majd lehet hogy betudok már lépni...nagyszerű. Van gmail-es fiókom, sztem majd az egész iskolai rendszerben módosítom arra magam, de ahhoz be kell mennem TO-ra, HSZI-re, könyvtárba... nem egy napos móka lesz :S Remélem éjfélkor már tényleg menni fog.
2011. szept. 29. 19:00
 14/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami azt illeti én a gmail-en sem tudok mostanábam kiigazodni... Ha beakarok lépni, bead vmi google+-os izét, h regisztráljak, csomót szenvedek mire eljutok a leveleimhez...
2011. szept. 29. 19:14
 15/20 anonim ***** válasza:

Két citromom van.

Az egyiken simán be tudok lépni akármikor, a másikon napok óta nem...csak üzenet, hogy dolgoznak rajta???

2011. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Gmail-re lépj be így: [link]

Ha unod a reklámokat, használj a böngésződben reklámblokkolót (Adblock Plus). Vagy a Mozilla Thunderbird levelezőklinsbe tedd be a Gmail-es postafiókodat.

2011. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tegnap még azt írták, hogy éjféltől be lehet lépni, abban a tudatban feküdtem le, hogy ma reggel be tudok lépni, erre most azt írja hogy déltől... Elegem van! Sz@r az egész!
2011. szept. 30. 08:25
 18/20 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ez nem a valódi, hanem a hamis Citromail hibaüzenete. Kínai hackerek szoktak lemásolni weboldalakat és átirányítanak a hamisra. Nálam gond nélkül működik a Citromail.

A gépeden van valami (alighanem trójai), amelyik ezt okozza, futtasd le ezt az Online Scannert.

[link]

2011. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A citromail alapból MEGBÍZHATATLAN , gagyi :)) Sajnos nekem is van két ilyen fiókom bizonyos kötelező regekhez :D

de az egyik már egy hete javítás alatt, de a leveleim gyűjtik ! Itt olvastam olyan hozzáoszlásokat is ,,, ;P víruskergető nem tud segíteni ebben, más szerverét javítani XDDDDD

2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikor pár hónapja letiltottak warez szervereket, azonnal leállt a Citromail is. Most viszont nem értem, mi a gond, nekem mind a két Citromail-es postafiókom működik.
2012. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!