Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan használhatom a freemail...

Hogyan használhatom a freemailes címemet msn regisztrációra? Szeretnék msn-ezni a freemail-es címemmel

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
freemail-lel nem tudsz. Csinálj pl. hotmailes címet, de a citomailes is jó.
2009. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de én azt sem tudom, hogy hol lehet egyáltalán új címet regisztrálni... Pedig gondoltam megnézem ezt a kérdést, hogy ne kelljen újat kiírnom miatta...
2009. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nem értem a barátnőmnek freemail-es a címe az msn-en de van olyan is hogy gmail-es? csak hotmaillal lehet?
2009. ápr. 22. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, akinek bármi ilyen problémája van, annak leírom a megoldást! :)


Navigáljatok erre a címre:

[link]


Ha meg van, ki kell választanod, hogy létező e-mail címet használsz fel, vagy újat regisztrálsz! Ha saját freemail -es címetekre akarjátok regisztrálni az MSN-t, akkor a LÉTEZŐ e-mail címet pipáljátok be. Regisztráció során add meg az e-mail címedet, meg a többi adatot és kész.. Fontos, hogy ez esetben tényleg létezzen előtte az e-mail cím, mert elküld egy aktivációs linket, amire rá kell kattintani. Ha nem teszed meg, MSN en mindig az lesza neved, hogy: (e-mail címe nem megerősített) És ennyi az egész, remélem segítettem! :)

2009. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!