Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj? Mailer Daemon!

Mi lehet a baj? Mailer Daemon!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálok mailt küldeni egy ismerősnek, de folyamat visszajön ez az üzenet h nem tudta kézbesíteni az üzenetet! Mi lehet a baj? A cím biztosan jó, mivel a válaszra mentem rá. Blokkolva sem lehetek, mert egy tök más mail címről is visszadobja ugyanezt.. Esetleg ip alapján lehet tiltani? Próbaképp regelni is akartam ezzel a címmel h kiderüljön törölték-e a fiókot,de az azonosító foglalt, szal törölve nem lett. Nagyon fontos lenne kapcsolatba lépnem az illetővel.. Lehetséges esetleg egy sima szerverhiba? Freemail-es címről van szó.. Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 9. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:

spammelő fiókoknál szokott ez lenni


amúgy mi a hibaüzenet?

2011. szept. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg bemásolnád a mailer deamon hiba üzenetét még segíteni is tudnánk rajtad.

Ezer oka lehet a rossz címen kivül, pl túl nagy a csatolt fájl vagy a címzett fókja betelt, stb, de a hiba okát megkaptad a leírva.

2011. szept. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.


<x.y@freemail.hu>:

Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

2011. szept. 9. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Már pedig az a baja, hogy nincs ilyen posta fiók.

Előfordul néha olyan, hogy ha valaki outlook-ot használ pl, hogy a válasz címet neki kell manuálisan megadni és hibásat ad meg.

2011. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...illetve ahogy korábban más si írta egy SPAM-nél alapban kamu cím van.
2011. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
márpedig erről a címről írt eddig, és én is erre neki. akkor is ezt csinálja ha én írom be a címet, akkor is ha választ akarok írni. ilyen postafiók van, mert próba képp regelni akartam ezzel az azonosítóval és azt mondta foglalt. más számítógépről is próbáltam ma, szóval nem ip tiltás volt:S ötletem sincs..
2011. szept. 9. 18:47
 7/7 anonim válasza:

Mint előtte is írták, hiba üzenet, nincs ilyen postafiók.

Az nem lehet, h törölte? Egy idő után törlődik freemail, ha nem jelentkezik be. Mikor váltottatok emailt??

2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!