Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belépni az otp...

Hogyan tudok belépni az otp direkt-be? Nem akar beengedni azt írja ki, hogy hibás számlaszám formátum. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Beírtam rendesen a számlaszámomat, az utolsó 8 karakter üresen marad mert ugye csak 16jegyű a számlaszámom, de nem jó.
2009. ápr. 21. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltál a bankban igényelni azonosítót és jelszót? A számlaszám nem elég!
2009. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem elég, amikor az első bankkártyámat megkaptam, akkor abba a szerződésbe beleírtak két kódot, csak akkor még nem otp direkt volt a szolgáltatás neve, hanem otp telebank center, szerintem ezek ugyanazok.
2009. ápr. 21. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked telebankos szerződésed van nem internetes. Ahhoz kell négyjegyű kód. Az interneteshez azonosító kell ami hat jegyű. Legalábbis nálam így van.
2009. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most jut eszembe ,hogy az internetes szerződést én is külön kötöttem meg.
2009. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6jegyű kód van ezen is. És azt írja a számlaszám formátuma rossz. :S Azt hiszem mindenképp be kell mennem a bankba.

Köszi!

2009. ápr. 21. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kerülte el esetleg a figyelmedet, hogy már az első 3 számjegy meg van adva?Én is jártam már úgy, hogy nem figyeltem és automatikusan ütöttem, hogy 1177...
2009. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, tuti hogy jól írtam be! Szóval nem értem mi a baj.
2009. ápr. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!