Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a jetixclub. tk?

Miért nem megy a jetixclub. tk?

Figyelt kérdés
Amióta raktam Windows 7 Ultimate-t,azóta nem megy semmilyen böngészövel a jetixclub.tk.Jetix.try.hu címen se mey.Mi lehet a baj?
2011. szept. 4. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá se a böngésződnek, se neked. Megszűnt az oldal úgy látszik.
2011. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem tudom,en is most neztem meg es egyszeruen nem ertem...hogy miert nem megy:(
2011. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem azt bejelentenék ha megszünne.Lehet van valami gond,és már javítsák is.
2011. szept. 4. 20:11
 4/16 anonim ***** válasza:
nekemse működik ! de mondtak valami olyat hogy szeptemberbe lecserélik az oldal designét. lehet most cserélik
2011. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
az összes .tk-s oldal megszűnt nekem is volt egy oldalam ami .tk-ra végződött, de írtak nekem hogy innentől fizetős. Ha valaki tudja az eredeti címét az oldalnak, onnan fel lehet menni rá. Nem 100% hogy ez a baja, de most az én oldalammal is ez van...
2011. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a .tk domain lehet, hogy megszűnt, de a az oldalnak van egy másik elérhetősége a jetix.try.hu Itt is el lehetett érni régen, most itt se.
2011. szept. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát igen ha jobban figyeltél volna,akkor tudnád,hogy már probáltam a jetix.try.hu-n már probáltam,igaza van az elöző válaszolónak,ott se lehet elérni.
2011. szept. 5. 12:43
 8/16 anonim ***** válasza:
"suspendedpage" nektek mond valamit?
2011. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem sem megy...én úgy tudom hogy az oldal szerzői jogok sértése miatt lett bezárva...de remélem nem ez a baj s újra jó lessz az oldal
2011. okt. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Lefordítottam a szöveget és azt írja hogy:A weboldalt felfüggesztették visszaélés vagy felfüggesztés miatt :((

Éppen a Sok szerencsét Charlie egyik részét akartam megnézni :((

2011. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!