Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni internetezéshez...

Otthoni internetezéshez megfelelő ez a kábel?

Figyelt kérdés

Egy jó minőségű internet kábelre volna szükségem ami nagy hálózati sávszélességre képes. Ez a vezeték elegendő lenne hozzá?

[link]


2011. szept. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit akarsz összekötni mivel? Egyébként nem ez a kábel lesz a sávszélesség korlát a netes kapcsolatodban!

2011. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xbox360-at - számítógéppel media center használathoz, mikor elakarom indítani azt írja: nem mérhető a hálózat teljesítménye. Gondolom nem elég a sávszélesség és ezzel nem az internetre gondol. Most wifi-t használok és gondoltam a kábel csak "zártabb" és ezáltal nagyobb a sávszélesség.
2011. szept. 4. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs XBOXom nem értek hozzá.


Kábelból van sima egyenes és cross. Gondolom az XBOX útmutatójában le van írva, hogy milyen kábel szükséges a csatlakoztatáshoz. Nem kell a kábel dolgot túlmisztifikálni, a legolcsóbb is megteszi csak megfelelő legyen ( egyenes vagy cross igénytől függően ).


Emlékeim szerint még a leglassúbb WiFi is 11 Mb/s sebességre képes ami gyorsnak éppen nem mondható de nem is olyan lassú. Szerintem más miatt panaszkodhat a berendezés.

2011. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kiderítettem a tűzfala a hibás, de akkor is mindig ki kell lennie kapcsolva a tűzfalnak :/ az meg csak nem hasznos dolog
2011. szept. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!