Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemlehetne valahogy hűteni a...

Nemlehetne valahogy hűteni a modemet?

Figyelt kérdés
Hello mindenki az lenne a baj hogy bekapcsolom a gépet és a modem egy idő után nagyon meleg lessz és elszáll a net ha újraindítom a gépet akkor minden megint jó de kevesebb időre nemlehetne valahogy mekakadályozni hogy ne melegedjen túl ? (Házilag) előre is kössz
2011. aug. 29. 20:51
 1/6 anonim válasza:
Nem kéne melegedjen ennyire egy modem lehet hogy a tápja rossz nem eléggé stabil a kijövő feszültség,meg kéne próbáld egy másikkal.
2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a modemed! Ha vannak rajta szellőzőlyukak, nem takarja el őket valami? Alulról tud szellőzni?
2011. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Szedd le a fedlapot, ragassz rá passzív bordát, esetleg fújasd meg egy házhűtő ventivel.
2011. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
De amúgy ahogy előttem is mondják, ez rendellenes működés is lehet. Vagy haldoklik a modem vagy sz*r a tápkocka.
2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hiába raksz rá bordát és fújatod külön ventivel, akkor is dobálni fog. (tapasztalat SMC és tp-link routerekkel)


ezt a problémát csak egy új vásárlásával lehet megoldani

2011. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy maszekolt 12cm-es gyári venti hűti,csak annyi hogy kötöttem hozzá plusz fél méter kábelt,ami kijön az AUX-ból.
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!