Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tablagepre milyen program...

Tablagepre milyen program toltheto le?

Figyelt kérdés
Valami egyszeru jatekot szeretnek ratenni.
2011. aug. 27. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen operációs rendszer dolgozik azon a táblagépen?
2011. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Froyo googl android 05 v 2, 2 3G
2011. aug. 27. 16:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Huawei ideos s7 slim
2011. aug. 27. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a tajekoztatoja is írja az egyik ikont, de amimor oda megyek meg amit te is írtál akkor ker valamilyen regisztraciot és nem tudom, hogy fizetös vagy nem, mert magyar nevem es email címem keri
2011. aug. 27. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:

A regisztráció ingyenes, az alkalmazások/játékok között van ingyenes és fizetős is. A fizetősek le se engedi tölteni, amíg nem állítottad be a banki adatokat. Azt meg nem fogja kérni automatikusan, csak akkor ha rámész az egyik fizetősre. De sok fizetősnek van ingyenes, demo változata is.


Vagy esetleg alternatív utak is vannak egy alkalmazás letöltéséhez (pl. google). :)

2011. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Probaltam regizni de azt irta sorry nem engedi a gep
2011. aug. 27. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Marketről mindent megtalálsz!
2011. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak a market sem mukodott addig amíg nem hoztam letre gmailos cimet mert másikat nem fogadott el. Most mar rendesen megy vele minden. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!