Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digis csomagot váltanék....

Digis csomagot váltanék. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Szóval egy elég régen köttetett internetkapcsolatunk van a diginél, 500-600kbyte-al töltök, ami azért elég lassú.

Együtt van a Tv, telefon, internet kb 7500-at fizetünk összesen. Megéri a diginél maradni , és ha igen lehet az,hogy csak netet váltsunk? Milyenre? Elég sokat töltök.


Köszönöm előre is.:)


2011. aug. 27. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nekem digi StartNET csomagom van és bőven gyorsabban töltögetek, mint te. Korábban TopNET is volt.

De ezek LAN csomagok, imádom is mind.

Nálad netán modemes csomag elérhető csak?

Egyébként a szolgáltatás minőségét tekintve NEKEM bevált a Digi, főleg az árakat tekintve.

2011. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem modemes van, de valahogy meg akarom oldani a lanos verziót is, ugyanis most hogy vettem egy 2. gépet, routerrel

sehogy se akarja fogni a jelet. Meg ezt a netet megosztani sem érdemes, amint tudok váltok. Köszi!:)

2011. aug. 27. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!