Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt az Opera?

Miért csinálja ezt az Opera?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy Opera böngészőben eddig mindig külön fülön hozta be az oldalakat, pl. itt rákattintottam egy linkre és új fülön hozta be. Most vettem észre, hogy most meg állandóan ugyanazon a fülön nyitja meg, így mindig vissza kell lépkednem, ha valami dolgom van még itt.

Én tuti nem állítottam át semmit, nem tudom mitől csinálja ezt.

Hogy lehetne visszaállítani, hogy mindent új fülön nyisson meg, és ne az aktuális oldalon?


2011. aug. 26. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menu--settings---preferences---advanced---tabs
2011. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nekem magyarul van, meg tudnád mondani, hogy a "tabs" alatt mit értesz?
2011. aug. 26. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Menü->Beállítások->Beállítások...->Haladó->Fülek->Megnyitott fül újrahasznosítása előtti pipát ki kell venni
2011. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de akármit csinálok, nem működik, újra és újra az aktív fülön nyitja meg az új oldalt. Már eléggé idegesít, de azért ment a zöld kéz mindkettőtöknek.
2011. aug. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!