Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Ez most igaz?

Facebook. Ez most igaz?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetet:

az üzenet a Facebooktól van. Az utóbbi idöben sok panasz volt fb-re, hogy egyre lassabban müködik. A következök sokok: fb-re egyre többen jelentkeznek be, és sokan vannak akik nem használják már. Ezzel az üzenettel kiakarjuk találni, hogy TE tényleg rendszeresen használod e a facebookot. Ezért következö a kérésünk: küldd el ezt az ü......zenetet minimum 16 embernek. Aki ezt az üzenetet a következö... 2 hét alatt nem küldi el, megmutatja nekünk, hogy a facebookját nem használja és lelesz törölve a facebookról, hogy több hely legyen. Tehát küldd el ezt tovább a barátaidnak, és kérd meg öket is, hogy küldjék tovább, hogy a atudjanak maradni.


bocsi de ez tényleg nem vicc :|||| 488 embert töröltek már le


Szóval ez igaz, vagy csak valaki szórakozik?

Én nem nagyon hiszek....


2011. aug. 26. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez kamu, és ha valaki nyaral? Ráadásul a facebook nem egy klasszikus weboldal, nincs olyan hogy szervertúlterhelés, pláne ha inaktív valaki.
2011. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

gondolkozz ember, GONDOLKOZZ!

ez már iwiwnél is jött...


több hely mi? kb pár mega az egész, csak elfér a többi százmillió account mellett.. ehh...

2011. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
meg ny most a 100000000 emberből töröltek 500at azzal sokat értek....
2011. aug. 26. 09:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hiszem el, hogy az összes hoaxra van vevő.
2011. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de sötét van.... :-/
2011. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dirtboy ***** válasza:
elvégre azért lett kitalálva hogy minél több ember legyen a fészen és a többi pedig legyen felejtős.akkor minek törölnének róla embereket? annak örülnek ha minél több ember csatlakozik hozzá.
2011. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én már kaptam ilyet vagy 6x, és sose küldtem tovább, mégis úgy használom a facebookot, ahogy akarom :D

kamu az egész, mindig vannak ilyenek, akik ilyeneket küldözgetnek, ne vedd be.

2011. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a facebook kb minden héten vesz egy új szervert a folyamatosan növekvő felhasználómennyiség (és a fotók+videók) miatt, úgyhogy ne parázz ettől, ez csak kamu.
2011. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
remélem majd kapsz oylat is ahol azt állítják a mars oylan közel lesz hogy ugy fog látszodni mint a hold xD
2011. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jézusom...ezt úgy bírom a mai világban...minden balf*sz évek óta fent van az iwiwen, myvipen, facebookon...de egyik sem ésszel használja....de ez számomra tényleg hihetetlen, már bemondták ezeket tv-ben, neten is, meg mindenhol, meg ránézel és látszik hogy kamu....mégis küldik és beveszik az emberek.


Rendesen, tanítani kellene az embereknek a gép/internet használatot is már.

2011. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!