Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tennétek ilyenkor (PAYPAL)?

Mit tennétek ilyenkor (PAYPAL)?

Figyelt kérdés

Nah a problémám az felsorolás szerűen próbálom bemutatni:


Aug. 14. Részt vettem egy privát aukción meg is nyertem ,több mint 100 terméket adott el belőle az illető.


Aug. 15. Törölte a privát aukciót nem értem el az eladót, Paypalon jelentettem ,hogy az illető elment a pénzzel együtt. Paypal: 10 nap múlva visszautalják a zsét,ha az eladó nem válaszol


Aug.25-6 Az eladó a paypalos vmire utolsó pillanatokban megosztott egy "tracking number" követési számot.

Közben folyamatosan kapta eBayen a negatívakat,hogy üres dobozt küldött el stb...


A gond egyedül az ,hogy ha jól tudom csak egyszer lehet feljelentést tenni az Paypalon és ha a Paypal az eladó jogára(tracking number miatt)dönt akkor buktam a 20000Ft-omat.


Ti mit tennétek ,ha most visszamondom a feljelentést később tudok még jelentgetni ugyanarra a termékre,vagy hagyjam úgy ahogy van és várjak a Paypal döntésére?



SOHA DE SOHA NE LICITÁLJ PRIVÁT AUKCIÓRA!


2011. aug. 26. 07:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!