Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok így emberkéket...

Hogyan tudok így emberkéket bejelölni?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, amire töltök fel folyamatosan képeket, én vagyok az adminja. De amikor emberkéket szeretnék rajta bejelölni....nem sikerül.
2011. aug. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A bal felső sarokban van az ikon.
2011. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem facebookon, a képeken.
2011. aug. 25. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
a kép alatt van olyan, hogy kép bejelölése
2011. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ezután kiad egy kis kockát, és ott be kell írnom az ismerős nevét....és ki kell választani...de nincs miből választani, ez a problémám. Vagy ha beírom, akkor simán feketével írja be....Hisz az oldalnak nincsenek ismerősei, csak nekem.
2011. aug. 25. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Te örülnél, ha ismeretlenek jelölgetnének a képükön?
2011. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Facebookon lehet létrehozni vállalkozások, cégek, klubbok, szervezetek számára oldalt. Erre gondoltam. Nem a saját külön privát személyes odalamra.

De akik a szervezeti oldalon vannak a képeken, azok nekem be vannak jelölve a személyes facebookomon,tehát nem idegenek!!!

Viszont a szervezeti oldalnak ugye nincsenek ismerősei....

így nem tudom úgy bejelölni őket, ahogy a személyes képeimnél tenném. Remélem most már érthetőbb. Erre keresek megoldást.

2011. aug. 26. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem, de akkor is, de örülnél, ha cégek jelölgetnének? Utána minden üzenetet megkapnál, amit a képhez írnak - lehetne spammelni.
2011. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!