Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van, hogy egyik helyen...

Miért van, hogy egyik helyen tudok netezni, másikon nem?

Figyelt kérdés

Előző félévben kollégiumban laktam, ott belső hálózatú net volt, ekkor sehol máshol nem tudtam netezni vezetékes nettel csak ott. Azóta IP-cím automatikusra lett állítva a helyi kapcsolatoknál, az albérletemben tudok is már netezni, viszont ha otthon szüleimnél próbálok, azt írja, hogy nem azonosított hálózat. Mit kellene tenni, hogy bárhol tudjak netezni? (Ja és mostmár a wifire is azt irja ki hogy nem azonosított hálózat, és itt is biztos nem a wifivel van baj, mert ugyanerre a telefonommal rá tudok csatlakozni) (Windows 7em van, ha számít)

Köszi a segítséget!


2011. aug. 25. 10:14
 1/5 anonim válasza:
Utál téged az Internet.
2011. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra már rájöttem:)
2011. aug. 25. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az van amit leírtál,akkor nincs más baj,minthogy minden kapcsolódáshoz egyszer neked kézzel be kéne állítanod az adatokat. És utána már a géped automatikusan fölismeri,és rákapcsolódik.
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
felhasználónévre, jelszóra gondolsz mint adatra,ip-címre vagy mire?
2011. aug. 26. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
igen,de ip címet neked nem kell megadni,mert az automatikusan megy
2011. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!