Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi volt ez a démoni kacaj egy...

Mi volt ez a démoni kacaj egy kód bemásolása után?

Figyelt kérdés

Ma msn-en belinkeltem az egyik ismerősömnek ezt a kódot:

Ô?vËíz?ŕpbM?Ďč?zÍn?aÖŔŕM?Űďř?>??

ö??????: ??????l?D ??????;E???Ş??s? ????µ?l ?r

?ŔÁÂĂJ? ??ÄÍÎĎĐ-?? sŃÚŰÜ?

""

?Ýčéę?#V"?ëóôőx

Eďî şö˙ ~9&"B "?=Č??C%}2?ČeD??3jÜXCB?_#Ć??Ä??É?%*˙??7? 3?0c6 e`e6ÎÉÜÉS??ßĚ? Ó??Ńh?$?č?eÄrG?Jµe ??PG ?ʵ+Şi'X?Čęµ?YCßj??oäŮ?pµ;áŃjĘ?xóşÁW?>µ$ęL Á??I0Ŕ??ČÂ?#KaşŔ cÇ?âh?#??ç$?6?? ?B^ÍzÇ7Ň?-?+íÖ?s?xz;d ?c9ëNÜDhŇ'đµa?ŮâĐqq^ĺ9?>??kg?//ă ŔĘ ?Đíč#ç|?ď??\ËÉ???0?ýÁÓ?'a;0/2?Ü' ^ěCÄa#?Î˙DßYÖ??EŔMq(%Bm=µĎ7ÓŘá?G- ŔK `??GY}s)O? â?1?ča,e?@?Z(?`Ě OM ă?05ŕ

ě?S $Ň?? čä?ýµ?Ëő?)}ĹňÇ 7Aé%C?dy

[??ă?Yö?p_?ůO~k-BV/a?? xt??|ÎC? >?D?#ä8ŢA~???}6?Î,7B?#??`

Iâ?"8ćč?Ń<0"

á???U?tYr?ę?Â??) ??"?? ?zÂc?4ë?µÁ&x?đJĘbŮőÝ7?ë

és amint belinkeltem, ő is és én is sátáni kacajt hallottunk. Nem az msn plus-os kacagás volt. Ez egyébként egy gif kép winrar-al megtekintett kódjából kiragadott részlet. Remélem érthető voltam. Mi lehettt ez?


2011. aug. 24. 23:50
 1/3 anonim válasza:
haha nemtudom, de énis kipróbálom:DD
2011. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másodjára viszont már nem "működött", és utána bárkinek küldtem el, senki nem hallotta ezt a kacajt vagy nem is tudom minek nevezzem.Attól félek hogy vírus, de a vírus keresőt végig futtattam és nem talált semmit..
2011. aug. 24. 23:57
 3/3 anonim válasza:
vannak ilyen vírusok:D amik nem ártanak a gépednek viszont viccesek. vagy épp ijesztőek. én is voltam így, egyszercsak kiírja a gép h heloo mostantól 666 alkalommal ki fog nyílni a cdtartó. és kinyílt. 666x. és ennyi. szóval vlszeg veled is csak vicceltek
2011. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!