Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a facebookon...

Hogy tudok a facebookon egyszerre több képet megosztani?

Figyelt kérdés
pl van már egy albumom x képpel,és szeretnék még kb 5képet felrakni ebbe az albumba.Hogy tudom úgy megosztani,hogy csak ezt az 5új képet ossza meg,ne az egész albumot,és egyszerre,ne egyenként?(mert akárhányszor új képet rakok bele,mindig az egész albumot ossza meg)
2011. aug. 23. 20:35
 1/2 Fannicca válasza:

Menj a "Fényképek" modulra, menj be az x nevű mappádba és ott van, hogy Kép feltöltés, gondolom eddig te is jól tudod. Például a feltöltendő képeknek csinálhatnál egy mappát az asztalon, és amikor felakarod a képeket tölteni, csak menj be abba a mappába és jelöld ki a képekek.


(Aztán "Enter" vagy "Megnyitás")

2011. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.Azzal nincs gond a képfeltöltéssel,hanem amikor megszeretném osztani azt a pl 3új képet amit feltettem az x mappába,akkor csak azt a 3-at ossza meg,ne az egész mappát.Ezt nem tudom hogyan kell.
2011. aug. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!