Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor unja ezt meg a T-home?!...

Mikor unja ezt meg a T-home?! Torrent.

Figyelt kérdés
Csak nekem vágják le a netemet torrent letöltésnél? Honnan tudják ezt ellenőrizni?! Ha pl:. éjjel 2kor csinálnám, akkor nem vágnák le?
2011. aug. 23. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért szerinted ez úgy működik hogy egy programozó rá van állva a netedre, és mikor meglátja hogy torrentezel akkor megnyomja a nagy piros gombot és elmegy tőle a neted? xD


Amúgy viccet félre téve ha délelőtt 10kor levág akkor éjjel 2-kor is le fog...

Azt nem tudom miért, nem vagyok T-s.

2011. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik nekik a peer2peer...

Javallott felhívni őket, mert általában nem szólnak érte...

G.

2011. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felhívom és mit mondjak nekik?:D ... A torrent illegális, nem?:Sxd
2011. aug. 23. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne illegális a torrent? Gondolom te torrentel csak ingyenes licencű szabadon használható szoftvereket töltesz le, szóval nincs benne semmi illegális.
2011. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát jól van. :D

De mondjam nekik simán , hogy amikor torrenttel letöltök, elmegy a net...Fognak "tudni" valamit tenni??:S

2011. aug. 23. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Elnézést kérnek és megduplázzák a sávszélességedet......:D
2011. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

wow :D Remélem sikerül, mert egy rakás sz.r az egész t-home.

Még sebességet se tudják rendesen megadni...:D Meg 10percig van net, utána gondol egyet és elmegy...Torrent letöltésnél meg automatikusan lekapcsol :D...Köszi a válaszokat.

2011. aug. 23. 17:46
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
Én is T-Home -os vagyok és semmi gond a torrentel. Talán sz*r a modem vagy modem-router (ami nem csoda a Thomson/Pirelli márkájú Home Gateway -nek nevezett ipari hulladékoknál), esetleg gyenge minőségű a vonal. De tuti nem ők csesztetik a torrentedet.
2011. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A T-Home-mal csak annyi a gond, hogy irtózatosan lassú, elavult a hálózat, és méregdrága. Más gond nincs vele, hihetetlenül színvonalas a szolgáltatás.
2011. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
T-home 25 Nb/S netem van minden nap torrentezek 3 Mb/s az átlag letöltési sebességem. Soha nem szakadt meg! ott más gond van.
2011. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!