Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töhették fel a facebookom?

Hogyan töhették fel a facebookom?

Figyelt kérdés

Szóval feltörték a facebookom de nem tudom hogy hogyan.Annyit tudok hogy írogattam chaten az egyik ismerősömmel és ez után valahogy hozzá fért az adatlapomhoz és hát feltörte a saját facebookom.

Ő írt először és én válaszoltam viszont ha nem válaszoltam volna akkor nem tudta volna feltörni a facebookom.Tudom hogy ki törte fel csak azt szeretném megtudni hogy mégis hogyan és hogyan előzzem meg az ilyen eseteket.kérlek seggítsetek fontos lenne :)


2011. aug. 23. 15:04
 1/7 anonim válasza:
Vannak direkt ilyen célokra programok! sajnos
2011. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát igen ...

vigyázni kell..

én amugy most ág jobban figyelem kinek írok chaten vagy hogy kit jelölök vissza ismerősnek ezek után sosem lehet tudni..de a legérdekesebb hogy sosem adja fel és másokat is csesztet ezzel.

2011. aug. 23. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így kizárt ahogy leírtad. Honnan tudod hogy feltörte?
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

[link]

valószínűleg nem így törte föl, de azért erre is figyelj!

2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15:31-nek köszi figyelek majd erre is.

az előtte lévőnek pedig írom hogy onnand tudom hogy:

mert az aki írt nekem chaten megkérdezte tőlem hogy miért van kitéve hogy házas vagyok facebookon meg ilyeneket kérdezett tőlem és valóban kivolt téve ez nekem pedig én nem tettem ki na innen gondolom hogy igy törte fel meg amugy is gyanus volt ez a valaki nekem.

arról meg ne is beszéljek hogy egy másik valaki (akit nem is ismerek nagyon)megkérdezte tőlem hogy van msn-ed válaszoltam rá és lement(nem adtam meg semmi információt msn-rol meg ilyenek azt irtam nincs es kesz)

pár percen belül márt az én facebookom jelszavát megváltoztata valaki.ma reggel is így volt megváltoztatták.és ez a barátaimmal is történnek ilyenek.

és biztos 100 szazalek hogy igy torte fel.

2011. aug. 23. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

ezek közül lehet valamelyik:


- havernál, suliban, stb. facebookoztál, és nem jelentkeztél ki mikor otthagytad a gépet, vagy rányomtál hogy jegyezze meg a jelszót azon a gépen


- hozzáfértek valamikor a gépedhez, és ha automatikusan lépsz be akkor be tudtak lépni


- ha máshol is ugyanazt a jelszót használod mint fb-n (e-mailnél vagy akármi) akkor elég volt azt feltörni


- küldött neked valami sz.rt, te meg rákattintottál


- simán csak kitalálták a jelszavad

2011. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem vagy a másik vagy pedig a 4. bár a nagyediket nem igen hinném..ám koszi :)
2011. aug. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!