Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2GB-os net mobilra elég?

2GB-os net mobilra elég?

Figyelt kérdés
Van rendes otthoni netem is, de pl. ha egyetemen vagyok vagy a városban, szeretek böngészgetni a telefonomon, illetve Facebook szinte állandóan megy. Most fogok átváltani Blackberryről egy másik, androidos telefonra, és eddig nekem 200MB-os internet volt a Berrymen, ami bőven elég volt, VISZONT a Blackberry elvileg tömörített, és nem használt akkora adatforgalmat. Ezért érdekelne, hogy androidon böngészésre, illetve kommunikációra elég lenne-e a havi 2GB?
2011. aug. 23. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig bőven elég volt neked a 200 mega,akkor a 10-szer ennyi (2G) is valszeg elég lesz.
2011. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
500 megás mobilnetem van és androidos telóm. Még csak a közelében sem voltam soha a korlátnak. (Bár ebben a hónapban pont mert a Google Music pillanatok alatt lezabált 180 megát)
2011. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!