Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet gyorsan feltölten...

Bazsa1998 kérdése:

Hogyan lehet gyorsan feltölteni egy torrentet?

Figyelt kérdés

ncore hoz kellene hogy a feltöltési arányt megnöveljem.

Nagyon lassan tölt fel 5 kb val csak.


2011. aug. 22. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan torrentet vadászol amin kevés feltöltő sok letöltő van és beállsz oda,most pláne könnyű mert freeleech van,de ha valami szutyok adsl-ed van amit állítok hogy passzív is vagy akkor nem sok esélyed van,vegyél seed szerót 60ft egy napra 1gbit/s,elég sokat fel tudsz tolni és sms fizetés is van,ha érdekel adom a linket
2011. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Népszerű sorozatok packjait töltsd és seedeld. Én pl a Jóbarátokat szedtem le és csináltam +300 Gigát (rakás bónusszal persze).
2011. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igaz nem én vagyok a kérdés kiírója de az elsőnek írom hogy engem is érdeklen az a seed szerver,küldenél linket?
2011. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ránéztetek és segitettetek.

Kiprobálom a tanácsokat.

2011. aug. 23. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

első vagyok,ezen a linken regelj,neked semmi károd nem származik,de én lehet kapok utánad egy kis bónuszt

2011. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
be regisztráltam de nem tudom feltölteni az egyenlegem SMS-en keresztül mert azt az üzenetet kapom vissza hogy "Ez a szolgáltatás sajnos nem létezik."A telenorosok küldik ezt.Mit kellene csinálnom hogy működjön?
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj a kapcsolat menübe ott kapsz segítséget,vagy be az üzifalra ott mindig van valaki,jó a társaság segítőkészek meg minden,de ha mákod van tulaj is ott lesz
2011. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
átutaltam paypalon remélhetőleg 2-3 nap múlva meglesz az egyenlegem
2011. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!