Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne megcsinálni?...

Hogyan lehetne megcsinálni? Ez egy ördögi kör! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem egy domaint a forpsi.hu oldalon, meg is van, kerestem hozzá ingyen tárhelyet, de ott azt írják, hogy előbb a domain regisztrátornál kellene szólnom, hogy át akarom állítani a DNS szervert arra, amit az ingyenes tárhelynél írnak, a regisztrátor pedig a következőt mondja:

".hu domain név esetében a DNS váltás alapfeltétele, hogy a megadni kívánt új névszervereken megtörténjen a .hu doman név beállítása. Ha a technikai ellenőrzés nem fut le helyesen, akkor nem lehetséges a DNS váltás."


Tehát mind a 2 oldalon azzal jönnek, hogy előbb a másiknál kell beállítani valamit.


Nem tudom mit csináljak, nem tudtok esetleg egy normális ingyenes tárhelyet, amit eddig próbáltam, annál mindig ugyanez volta probléma!

(pl 000webhost, iziHost, Olympe Network, Hnhost, Jobbhosting stbstb)


2011. aug. 22. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából ez úgy műxik, hogy szolsz az ingyenes helyen ott állítanak valamit aztán szólsz a regisztrátornak aki állít valamit aztán 24 óra és jó lesz minden. Mindkettőnek kell állítani valamit.


De: olcsó húsnak híg a leve alapon ingyenes szolgáltatótól sokat ne várj.

2011. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de az ingyenes tárhelynél azt írták vissza, hogy előbb a DNS-t kell beállítani a regisztrátornál...


Lehet az lesz, befektetek egy tárhelybe is a forpsi.hu-n aztán kész

2011. aug. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!