Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NÉHÁNY oldalon nem mennek a...

NÉHÁNY oldalon nem mennek a flash videók, egyik böngészőben se, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Windows 7 64bit most lett telepítve, mellette Firefox 6.0-át használok, de szerintem lényegtelen, mert IE-ben se működinek. A legújabb flash van fönt (mindegyik böngészőhöz külön). Próbáltam újratelepíteni, nem oldotta meg. A tűzfalat kikapcsoltam, a reklámszűrőt is. Régebbi verziót is próbáltam a flash-ből. Csak egy fekete téglalap látszik a videó helyén, de jobb gombra bejön a flash menüje.

Amit még észrevettem, hogy nem menti el a flash a beállításokat, mondjuk ha bejelölöm hogy az oldalak tárolhassanak valamekkora adatmennyiséget a gépen (úgy tudom van olyan oldal ami csak így működik), akkor ha utána visszamegyek a beállításokhoz ugyanúgy le van tiltva ez mint előtte, lehet hogy ez lesz a baj?

És hogy írjak példát: youtube, google videos megy, indavideo nem megy. Köszi a válaszokat.


2011. aug. 20. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

" NÉHÁNY oldalon nem mennek a flash videók, egyik böngészőben se, mitől lehet ez? "


Erre a kérdésre nem lehet válaszolni így.

Konkrétan linkelj be néhány oldalt,ahol szerinted gond van,és megnézzük neked,hogy egyáltalán, nálunk megy e ,vagy itt sem.

2011. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"És hogy írjak példát: youtube, google videos megy, indavideo nem megy."

A végére odaírtam.

2011. aug. 21. 09:36
 3/3 anonim válasza:
Tölts le Abdobe Flash Player-t:)
2011. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!