Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » így lehet netet csinálni?

így lehet netet csinálni?

Figyelt kérdés
van egy wifis telóm aminek elég szar az érintő képernyője úgyhogy nem tudom használni rajta rendesen a netet de ha össze kötöm a géppel akkor arról wifin keresztül vagy valahogy nem lehetne netet csinálni arra a gépre amivel össze kötöm?vagy ez hülyeség?nem tudom nem értek hozzá!segítsetek!!!!!!!!!!!
2011. aug. 20. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a dolgot.

Ha van wifi neted, nyilván kábeles is van, bedugod a gépbe, kész.

Ha laptopod van, azon meg alapból van wifi vevő.

Vaaagy asztali géped van és otthon telóval tudsz fogni nem titkosított wifit?

2011. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs még netem asztali gépem van csak van egy wifis telóm és ha azt össze kötöm a géppel akkor valahogy nem-e lehetne rátenni a gépre valahogy netet hogy érzékelné a telefonról a wifit vagy valami ilyesmi?ilyen lehet?mert telóval be tudok fogni netet de elég szar az érintőképernyője és nem tudom nyomkodni!
2011. aug. 20. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy lehet,csak úgy hogy mobilnetet használsz.Vegyél ilyet: [link] ezt bedugod a gépbe feltelepíted a drivert megkeresed vele a wifit és rácsatlakozol
2011. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!