Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a mikrohullámú net?

Mit jelent a mikrohullámú net?

Figyelt kérdés
Jó netet biztosít? Hogy működik? Érdemes lenne áttérni rá mobilnet helyett?
2011. aug. 20. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A mikros technikaval asszem 2100Mhz korul lehet sugarozni, ami tudvalevoleg nem sokkal nagyobb a mobilszolgaltatok frekvenciajanal (1800 Mhz). Ha olcsób vagy ugyanannyiba kerül megéri :D
2011. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 5GHz-es mikrohullámú internet jó,nekem is 5GHz-es mikro netem van,Jó netet biztosít,a sebesség is elég jó és az árak sem túl nagyok legalábbis az Alföld.Net-nél,nekem olyan 750-760 kilobyte/s-al tölt le és olyan 100 kilobyte/-al tölt fel ez kb olyan mint egy közepes t-home internet csomag csak olcsóbb,de persze a sebességet befolyásolja a környezeti tényezők Pl.: ha sok fa vagy tömbház van környéken akkor lassab lehet de itt nálam nincs sok zavaró dolog ezért gyors(de ezt a szakemberek megmondják hogy nálad mennyi lenne a sebesség),ha esik az eső akkor szokott belassulni egy 100-200 kilobyte-ra de még az sem annyira lassú,elmenni csak akkor szokott ha nagy vihar van és akkor sem inkább elmegy hanem szakadozik.Úgy működik hogy a háztetőre felraknak egy fehér kis dobozt amit a központ felé irányítanak,a dobozból lejön egy kábel egy modem szerűségbe aztán vagy megy a gépbe vagy megy a routerbe egy másik kábel.Szóval megbízható internet(legalábbis ennél a szolgáltatónál)gyors a net és megfizethető árú.Mobilnet helyet biztosan megéri rátérni persze csak ha nem akkarod hordozni a netet.Azért is éri meg rátérni mert nincs adatforgalom korlátozás vagyis bármennyit tölthetsz vele,a torrnetet se tiltják és szerintem megbízhatód mint egy mobilnet
2011. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!