Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome. A helyesírás...

Google Chrome. A helyesírás ellenörzöm nem jó minden szót alá húzz. Valószinü angolra van beállítva. Hol lehet átálítani?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem le mert szeretem a Google termékeket...kitünöen müködik csak a nyelvi csomag nem jó szerintem. De amúgy minden magyar csak a helyesírás ellenörzö nem...
2009. ápr. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a gondom,én kiiktattam,azóta nem húz alá semmit.Így :


-SAJÁTGÉP

-HELYI LEMEZ C

-DOCUMENTS AND SETTINGS

-neved -itt dupla katt

-LOCAL SETTINGS (ez a mappa alapból rejtett,de VEZÉRLŐPULT-Mappa beállitásai-Nézet-Rejtett fájlok és mappák megjelenítése -zöld pötty be-OK.-ekkor láthatóvá válik)


Majd tovább :


-APPLICATION DATA

-GOOGLE

-CHROME

-APPLICATION

-DICTIONARIES

-EN-US-1-1 ezen jobb egérrel katt-Megnyitás -programok közül válaszd a Jegyzettömböt

Összeskijelölése>Törlés>Mentés

Kilépés,

2009. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de nekem azért jó lenne ha lenne :)
2009. ápr. 15. 12:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Na közben megtaláltam mindenféle nyelv van de Magyar nincs :( nem tudom valahogy telepíteni??
2009. ápr. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!