Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy ússza meg a youtube...

Hogy ússza meg a youtube anélkül, hogy szétperelnék az agyát?

Figyelt kérdés
Minden zene megtalálható rajta videoklippel együtt, a filmekről nem is beszélve.
2011. aug. 18. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
és mi lenne a konkrét kérdésed ezzel kapcsolatban?
2011. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Én is gondolkoztam már rajta, hogy az egy dolog hogy nekik milyen jól megy az üzlet, mivel több millió látogatója, felhasználója van, de mi haszna van ebből a hírességeknek? Egyből felkerül a videó, majd az eredeti videó mp3-as változata amiben nincs benne a sok szövegelés (már ha van a vidiben ilyen) és akkor mégis hogy keresnek így a sztárok? Mint ahogy VVZsófi -.-' is csak úgy feldobta a youtube-ra a klipjét, holott nem is fizetett érte. Szerintem akkorára nőtte ki magát a youtube, hogy az ilyen ügyeket elsimítja...
2011. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarnák letiltathatnák a számokat, bár gondolom ez így nem kis reklám amúgysem, filmeket, stb-t ami nem oda való többnyire letörlik, inkább régebbiek vannak fent teljesben. Meg valahol biztos kapnak összegeket a kiadók is.


Mai filmekből trailer, vagy részletek vannak, az nem büntetendő.

A zeneszámok is sztem felhasználhatóak vmilyen szinten (bár azért az vicces volt mikor a 10+ éves baktarider videót nem tudtam megnézni, mert a sony entertainment letiltotta a szerzői jogok megsértése miatt)... talán meg kell jelölni az előadót és a számot amit beleteszel videóba.


Amúgy meg a "sztárok" így is jól megélnek, még a kisebbek is nem kis összegeket kapnak a fellépésekért, tv-szereplésért, az igazi nagy sztárok meg így is milliós nagyságrendben adják el a lemezeiket, és egy nagyobb fellépés sem kis bevételt hoz.


A youtube meg a modern kor tv-je és rádiója, régen is felvehetted a klipet kazettára, cd-re...szal itt se sok különbség van, csak a minőség lesz jobb :)

2011. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!