Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Hokalovi lónevelde jó?

A Hokalovi lónevelde jó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem, rettenetesen rossz, minden lónak hatalmas szerszáma van, ami egyrészt ijesztő, másrészt pedig irigylésre méltó.
2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igen... De ez hülye kérdés, próbáld ki magad! :)
2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Annak hülye kérdés aki nem szereti a lovakat!


Aki meg perverz az ne is válaszoljon, ha fel is jönnél az oldalra kiraknánk:)


Akinek tetszik a játék, regisztráljon! Sok moderátor segít eligazodni a játékban, a segítség menü, és a kezdéskor való segítség menü is:) Sok barátod lehet, szép lovaid:) Aki szereti a stratégia játékokat és a lovakat, az jöjjön:) keresőben könnyen ránk találsz:) Jó a társaság:) Akkoir az élen lehetsz ha egy fillért sem költesz:) mint másik játékoknál ahol az a cél h költsd a pénzed és úgy légy első.. itt csak az ügyességed számít:) na mire vársz, katt ránk, és gyere játszani:) nem bánod meg, sok izgalmas feladat vár rád:)

2012. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
"Fizetett hirdetésünket olvashatták."
2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Igen, jó!! :) Én szeretem :))
2012. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Az első látszat ellenére mindenki görény rajta.

Köszöntem.

Howrse forever.

2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Utolsó: ezt csak az mondja aki cseszteti a többieket. Mert az ilyen "görények" nélkül alapvetöen jó a társaság. (A helyesírási hibákért elnézést, mobilról írok)
2013. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
72%
mert a Howrse-on nem folyik állandóan az anyázás :D
2014. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ewii08 válasza:
23%
A hokalovi sem rossz, de a Horwse az jobb igaza van az előttem lévő válaszolónak és a Horsén több mindent lehet csinálni!Meg nem kell mindenhova azt a rohadt email címet küldözgetni amivel már a fas@zom ki van!Meg a Hokaloviban nincs túl sok aranyalmás választék meg minden olyan drága ami szar mert pl. a horse-ba kb. egy kiscsikót eladnak 800 vagy 900 Equusért a hokaloviban meg egy csikó vagy 30000 Zsz!
2014. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Az előző válaszolónak: A Hokalovi-ban sokkal könyebben lehet pénzt szerezni (tapasztalataim szerint) és egy alap csikó 7000 Zsz. 30 000 Zsz.-es csikót Én még nem is láttam, ami alap csikó lenne, meg a Hokalovi-ban kicsit máshogy vannak az értékek. Ezt nem sértésnek vagy kritikának szántam!


A kérdezőnek: Szerintem jó játék, stratégiai, de nekem nagyon tetszik. SZóval csak ajánlani tudom, Én már több segítőkész emberrel találkoztam benne, a fórum-on pedig ritkák a veszekedések. Szóval szerintem nem olyan "agresszívak" az emberek.

2015. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!