Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Gmail-lel? Illetve a...

Mi van a Gmail-lel? Illetve a netemmel?

Figyelt kérdés

Tegnap délután viszakapcsoltam a gépet, és nem jött be a gmail (azóta sem). (Chrome)

Ezt a hibaüzenetet kaptam:

"Hiba: 102net::ERR_CONNECTION_REFUSED): A szerver visszautasította a kapcsolatot."


Felé , "segítségként" van írva, hogy "Nyissa meg a csavarkulcs menü > Beállítások > A motorháztető alatt > Proxybeállítások módosítása... > A helyi hálózat (LAN) beállításai elemét, és törölje a "Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton" jelölőnégyzetet."

De ha rákattintok a "proxybeállítások módosítására", nem történik semmi.


Ma meg már a főiskolai neptunomra sem tudok belépni, ugyanez az üzenet. Semmilyen böngészővel sem.


Ötlet?


2011. aug. 17. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Telepítettél valamit, vagy a Windows frissített esetleg valamit, amitől módosulhatott valami beállítás?


Ha jól értem, van olyan weboldal, ami bejön, és van olyan ami nem működik?


Próbálkozhatsz a tűzfal kikapcsolásával, vagy egyszerűen visszaállítani a rendszert a visszaállítási ponttal a tegnapi állapotra, ha tegnap még minden jó volt.. Sokszor ez a leggyorsabb megoldás.

2011. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem telepítettem semmit és a windows sem frissített. Csak a gmail nem jön és a neptunom(tesóm neptunja működik)... Rendszer visszaállítást nem lehet csinálni, mert azt írja ki, hogy nincs semmi változás...:/
2011. aug. 17. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
fölmentem a kedvedért a gmailra,de jelentem , hibátlan
2011. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik reklámmal kaptál a gépedre egy jó adag "Káros Javascript kódot". Ezzel a víruskeresők se tudnak mit kezdeni. Nálam stabil védelem mellett is megtörtént, én sem tudok visszaállítani. Megsérült a virtuális memória, DIVX ntdll.dll probléma. Hogy fordulna fel minden mocskos vírusgyártó.
2011. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mit jelent az a mondat, hogy: "Tegnap délután viszakapcsoltam a gépet,"

Kérdezem: honnan, hova? Nincs internet elérésed. Ezt nézesd meg valaki hozzáértővel.

2011. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fertőzött a gép, például a mobilneteknél a szolgáltató szervere megszakítja, sőt letiltja a kapcsolatot. Ezért nincs vagy szakadozik az internet.
2011. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van internetem, minden oldal működik a gmail kivételével.
2011. aug. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!