Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Betudott lépni vki más a...

Betudott lépni vki más a gmail -emre?

Figyelt kérdés
most léptem be és azt írta ki a levelek felett, h ismeretlen helyről lépett be valaki, rámentem és azt írta ki h oroszországból léptek be. Onnan ki a franc lépett volna be még ismim sincs ott:D a jelszóm se olyan egyszerű.
2011. aug. 16. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is jelezte néha, hogy máshol is be van lépve valaki, de ugyanazt az IP címet "detektálta", ahonnan én léptem be, szóval vaklárma volt. Talán előfordul az ilyen, de sztem inkább változtasd meg a jelszavad. Ha utána is előfordul hamarosan, akkor sztem vaklárma. (Nálam is előfordult ez jelszóváltoztatás után.)

Nálam akkor volt, amit írtam, amikor töröltem az előzményeket, és újra bejelentkezhettem. Talán ez zavarta meg valahogy a gmailt.

2011. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!