Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb Paid-To-Click...

Melyik a legjobb Paid-To-Click (PTC) oldal, ami fizet is, aránylag jól?

Figyelt kérdés
Azokra az oldalakra gondolok, amelyek fizetnek, miután megnézel egy-egy hirdetést.
2011. aug. 16. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Diákmunka és protekció lol :D Bár, amennyiben a protekció egyenlő azzal hogy bemegyek bárhova, ahol lehet munka, és megkérdezem, akkor igen :D
2011. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
több válaszodra nem reagálok.. nincs értelme
2011. aug. 16. 21:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg el vagy tévedve, 42%-os barátom!

Hozz már fel nekem pár ÉSZérvet, hogy mi ezen az ingyenélőség?

Nagyon sok tapasztalat, és tudás kell, ha tényleg akarsz belőle havi pár dollárt.

Nem ingyen van, sőt... Sok hirdetést kell megnézni, majd a befolyt pénzből nagyon jól kell gazdálkodni, hogy valamit elérj. Nem véletlen, hogy egyesek (ezek inkább ingyenélők) pénzért árulják a technikákat.

Kitartás biztosan kell hozzá.

G.

2011. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én az 1 dollar ptc-t ajánlom, szerintem az a legjobb!

1 dollárt ad egy hírdetésre; PayPal-re 5000 dollártól kiküldetheted; és napi 51 hirdetés enged megnézni.

Link:

[link]

2012. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó 100%, hogy scam (kamu). NE regisztrálj!

G.

2012. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!