Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VATERA. HU-n eladni akarok,...

VATERA. HU-n eladni akarok, így lehetséges?

Figyelt kérdés

1. lépésben meg kell adni a bankszámla számot.

2. lépésben az egyéni kódommal a saját fiókomhoz rendelt bankszámlaszámukra kell utalnom 100 Forintot a Vaterának.


Az érdekelne hogy ha én megadom a számlaszámomat, de a 100 forintos utalás mondjuk anyu számlájáról történik az gond? Mert közleménybe alapból bele kell írni az egyéni azonosító számot. Vagy csak leellenőrzik hogy valóban létezik a számlaszámom, és a fiókhoz rendelt bankszámlán legyen rajta 100 forint?

Szerintem lehetséges, vagy mégsem? Remélem érthető voltam :)


2011. aug. 16. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Elvileg nem gond, az más kérdés, hogy a regisztráció után a profilodba beállított bankszámlaszám kié is lesz? Érdemes sajáttal játszani, nem Anyáéval :)
2011. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyedül azért kéne anyué mert ő tud neten keresztül utalni, én meg nem. És lusta voltam ma elmenni még a bankba is. :)
2011. aug. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!