Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta újraraktam a gépem, nem ismeri fel wifinket. Nem tudok netezni róla?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:30
 1/8 mate0117 ***** válasza:
wifi-s hálókártya driver fent van?
2011. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

wifi hálózati adapter drivere telepítve van?

Csatlakoztattad a windowst a wifi router hálózatához?

2011. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az újratelepítéskor minden törlődik,még a wifi is,az volna a meglepő ha felismerné,
2011. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt tudok leszedni netről??
2011. aug. 16. 09:46
 5/8 mate0117 ***** válasza:
igen...
2011. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


ezt szedtem le. szerinted jó?

2011. aug. 16. 11:03
 7/8 Sanyaro válasza:
Hi all. Hasonló problémám akadt nekem is. Egyszer csak megadta magát az usb-s adapterem. Ha laptopba átdugom működik, de asztalin nem akarja a jót. 4 usb portom van mindegyikben kipróbálta, de nem ismeri fel. Drivert telepítette volna hogy ne ismeretlen eszközt jelezzen, de mikor hozzáadnám a driver file-t azt írja, hogy nem tartalmaz adatokat a hardverről. A laposomon simán felmegy. :S Ez most mégis hogy van??? Most pakoltam újra a windowst, de a hiba fenn áll még mindig. :S
2011. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sehol nem találok olyat, amit le tudnék szedni
2011. aug. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!