Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok SEHOL videót...

Miért nem tudok SEHOL videót nézni az interneten?

Figyelt kérdés
Sehol nem tudok videót nézni... google chrome-t használok.. szóval a flash playert nem kell letöltenem, mert magától megteszi... De akkor mi lehet a baj? Egyik böngészóben sem tudok videót néni, próbáltam firefoxnál is meg explorernél is, de semmi. Azt írj, hogy "Hiba történt, próbálja meg később."
2011. aug. 15. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs ilyen hiba
2011. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nincs ilyen hiba? :O Egyébként azt kihagytam, hogy pl. képeket nem tudok leszedni... elmenti, de mikor rákattintok egy szürke semmit ad ki...
2011. aug. 15. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg nincs ilyen hiba

nálad valszeg már rohadt sok minden keresztben áll a gépeden,szerintem legjobban tennéd,ha újratelepítenéd a windowst,egyből megszűnnének az ilyen idétlenségek,mint,hogy egy képet se lehet megnyitni

2011. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 15. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!