Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy ha torrente...

Miért van az, hogy ha torrentezek egyszerűen elszáll a netem?

Figyelt kérdés
T-Home szolgáltatónál van egy 25Mbit-es netem, és mostanában amikor elindítottam a UTorrent-et elkezd felpörögni benne a letöltési sebesség mérője és visszaugrik nullára, vár egy kicsit és újra felpörög majd újra szétkapcsol a net. Ilyenkor nem csak a torrent program nem kap netet hanem semmi más. Mit lehetne ezzel csinálni?
2011. aug. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a T-Home, cseréld le őket /UPC, Digi, stb., feltéve, hogy van rá lehetőséged/.
2011. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha t-home-os, akkor gondolom, modemes, ami egyben router is. Na, abban kellene beállítani a dolgokat, hogy rendesen működjön - pl portot nyitni az utorrentnek.
2011. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Port nyitással már próbálkoztam, több órás szenvedés után elértem azt ne vágjon le de kb 3-4 nap után megint ugyan olyan lett! A lecseréléssel meg az a gond, hogy még él a hűség nyilatkozat.
2011. aug. 13. 20:00
 4/6 anonim válasza:
Milyen operációs rendszer?
2011. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Windows XP 32bites
2011. aug. 14. 15:16
 6/6 anonim válasza:
T-Home, UPC egyaránt figyeli a torrent csomagokat, ha ilyet azonosít, ledob a netről. Ilyenkor ki kell lépni a torrent kliensből, resetelni a modemet/routert. Használj olyan klienst, amiben van teljes forgalom titkosítás! Vuze pl. alapban ilyen. µTorrent is tud ilyet, de abban nincs alapértelmezésben bekapcsolva.
2012. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!