Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook elleni támadás? Mi a...

Facebook elleni támadás? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Link:

[link]


Bár most több hírt lehet látni,hogy valószínűleg kamu.Különösebben nem izgat,de a véleményekre kíváncsi vagyok.Az ürgének még akár igaza is lehet,hogy a Facebook többet tud rólad,mint a hozzátartozóid pl.Ebbe most nem szeretnék bele menni.Viszont szerintetek?Szerintem nem jelentené be,ha fel akarná törni,így lehet,hogy a kamu hír,az nem is kamu?22-es csapdája.


2011. aug. 12. 21:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és remélem más még nem kérdezte,mert nézegettem.Szóval ha mégis,akkor elnézést.
2011. aug. 12. 21:57
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Nehezen fog menni, de ideje lenne már...

Egyébként tök fölösleges, a minden marhaságra kattintgató F@szbúkolók nagy része saját és ismerősei gépét (rendszerét) teszi tönkre.

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azóta már hivatalosan is tagadta az Anonymus.
2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Azóta már hivatalosan is tagadta"

Akkor azt nem értem,hogy a fenébe nem tudják elkapni azt a hackert,aki feltörte többek között a PayPal-t,a Mastercardot,stb?

Mert azért ez kicsit fontosabb,mint a facebook.Bár ezt olvastam:az Anonymous tevékenysége az embereket segíteni kívánja, nem bántani, és mivel nagyon sokan szeretik a Facebookot, ez buta akció lenne – amellett (nyilván technológiailag) elképzelhetetlennek is tartja a közösségi oldal „kinyírását”.

2011. aug. 12. 22:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán figyelem elterelés....
2011. aug. 12. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Facebook többet tud rólad,mint a hozzátartozóid pl....hát ha egypár embernek meglátnák a szülei a myvip/iwiw/facebook profilját, 100 hogy agyonvernék, szal ez a kijelentés igaz.


Engem személy szerint nem izgatna, bárcsak vége lenne.

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miaz h miért nem tudják elkapni? Szerinted a hacker otthagyja a névjegykártyáját vagy mi? lerejti az ipjét stb stb csak h ne tudják ki őt, ilyen hülye vagy?
2011. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

...Te vagy a hülye!Ha hivatalosan bejelentette,azt jelenti,hogy ő személyesen ott volt és azt mondta,hogy,stb,stb.

Honnan veszed,hogy az tényleg ő volt?Ne csak nézz,hanem láss is.:)

Tényleg...ne minősítsük már egymást...

ne hülyézz,mert leqrvázlak.;)

béke van

2011. aug. 12. 23:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár lehet,én vagyok a hibás,mikor nem írtam ki nagy betűkkel,hogy csak az válaszoljon,aki normálisan kulturált ember módjára tud viselkedni.
2011. aug. 12. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!