Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindenhol át kell írni az...

Mindenhol át kell írni az e-mail címet ha gmail-re váltok vagy van vmi megoldás?

Figyelt kérdés
Freemail-es vagyok elég régóta, és ez olyan megszokott nekem meg minden, de van egy gmail-es címem is, és szeretnék arra átszokni, mert a freemail kezd az agyamra menni, csak minden felhasználóm arra van bejelentve. Láttam, hogy van átírányítás, de csak azt hiszem 30 napig érvényes, meg az eddigi levelezéseim is kellenének, mert fontosak. Ezt akkor most hogy csináljam? Minden felhasználómnál átt kell írnom a címet? :S
2011. aug. 12. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg 30 nap vagy 3 hónap, nem tudom, de én már elég régóta használom így, és még mindig átküldi a leveleket, a másik címről meg automatikusan törli. lehet hogy soha nem jár le. mindenkinek az új címről írj, és akkor ők is arra fognak írni
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a régi levelezéseket is átküldi. egyébként azt is megteheted, hogy a gmailre bejelentkezve az átirányítás segítségével a freemailről írsz
2011. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az átírányítást már megtaláltam, csak az a kérdés, hogy az eddigi leveket át lehet-e vinni, és ha igen, hogyan. :S

2011. aug. 12. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj levelezőklienset, Mozilla Thunderbird a Freemail-es és a Gmail-es leveleket is tudja kezelni. Nem kell átirányítani, egy oldalon kezelheted az összes postafiókodat.
2011. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
I.E.-t használok, a Mozilla nem igazán jött be. És nem lehet vhogy a már meglévő leveleket átvinni? :(
2011. aug. 15. 20:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, és úgy állítottam be a Freemailnél, hogy azért a bejövő levelekből ott is maradjon egy példány de átirányítottam gmail-re, viszont g-mailen nem jött meg pl. az Alexandra hírlevél, vagy a Face-es értesítések. Azokat miért nem irányította át?
2011. aug. 15. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A Gmail automatikusan szűri is a leveleket, akkor is, ha te nem állítottad be. Sőt, vörös riasztást is mellékel hozzá. Lehet, hogy ezek miatt nem irányította át (valamit talált bennük). Talán reklámban káros Javascript kódot.
2011. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!