Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassan tölt a...

Miért ilyen lassan tölt a mozillám?

Figyelt kérdés
50kb/sec és sehogy nem tudom felgyorsítani.A chrome-t már sikerült 400-al tölt.De a mozzilát miért nem tudom?
2011. aug. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos tele van mindenféle kiegészítővel.amúgy nekem is sokáig firefox volt de a chrom ezerszer jobb.használd azt
2011. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Foorty ***** válasza:
+1 chrome-nak
2011. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs benne, csak két kiegészítő, mégis lassú, Ráadásul a reklámblokkolót nem is tudtam beletenni. Lassú és pocsék, sokkal jobb a Google Chrome.

Egyébként lehet, hogy a memóriazabálása miatt lassú, sok a gépednek. Használd a Chrome-t!

2011. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem,nekem a chrome egy rakás ***.Semmi kiegészítő nincs hosszá,és még lassú is.Mozzilához se raktam túl sokat,csak a fontosakat,és gyorsan működik.Csak a letöltés lassú,Mozillán max 60-nal tölt,chrome néha felugrott 50-ig.Letöltöttem valamit ami a chrome letöltését 500 ig is fel tudja vinni,de a mozillával semmit nem csinál :/
2011. aug. 11. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Google Chrome-hoz ma már rengeteg kiegészítő van, egy a lényege, a Csavarkulcs alatt MINDENT pontosan be kell állítani. Meg kell ismerni és a leggyorsabb.

[link]

[link]

2011. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!