Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged belépni a facebook,...

Nem enged belépni a facebook, pedig letöltöttem az új netet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel be szeretettem volna lépni a facebookomba, de kiírta ezt:


Nem kompatibilis böngészőt használsz..


Sorry, we're not cool enough to support your browser. Please keep it real with one of the following browsers: Firefox, Safari, Ie.

hát, nekem a régi Ie-m volt, most letöltöttem a 9-et és így sem enged belépni, pedig Vistám van. o.o mit csináljak? már újraindítottam a gépet.


2011. aug. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszedted az új netet? Hány dvd? Kölcsönadhatnád nekem is.
2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az új netet szedted le, csak egy új böngészőt. Ezek szerint lehet, hogy még nem támogatják az Internet Explorer 9-et, a megoldás, hogy használj valami mást, mondjuk korábbi internet explorert, vagy töltsd le a firefox-ot.

Az "új net" az IPv6-os internet lesz, de arra szépen lassan fog mindenki átállni a mostani IPv4 mellett.

2011. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nemnemúgy.

netről letöltöttem.

(microsoft.hu/ie)

2011. aug. 10. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Fuckyeeeeaaahhh :D
2011. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:
használj normális böngészőt! chrome elsősorban, vagy firefox.
2011. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ezt jelzi ki és sem az Operával,se a Chrommal és még a Firefoxxal és az internet explorer réebi verziójával se enged belépni...
2011. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!