Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan "vírus" facebookon...

Van olyan "vírus" facebookon ami törli az ismerősöket?

Figyelt kérdés
(vagy feltörték)
2011. aug. 9. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. De lehet, h az ismerőseid töröltek ki téged a listájukról.
2011. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz... De 11en egyszerre? :D Ez fura.
2011. aug. 9. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Így tudod, hogy 11 ember eltűnt az ismerőseid közül? :) Én egyre se jönnék rá, ha egyel kevesebb lenne, hogy ki lehet az.


Nem lehet, hogy megsértődött rád egy csoport? Esetleg egy valakit hívj fel, és kérdezz rá, hogy mi történt, hátha lesz reális magyarázat. És változtass jelszót!!!! :)

2011. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, h bárki is megsértődött volna, de majd megkérdezem. :) Az biztos, ha én feltörném valakiét, nem csak ennyit csinálnék. xD Még egyszer köszi.
2011. aug. 9. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
:) Hát igazán nincs mit. Azért kíváncsi lennék, mégis mi történhetett.
2011. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdekes. már nekem is volt hasonló, hogy volt egy ismerősöm, egyszercsak rámentem az adatlapjára és látom h még nem az ismerősöm, ergo ki lett törölve. Egyik legjobb haverom, úgyhogy nem megsértődött :) Pár nap múlva kapom a levelet h biztonsági okokból bezárták a facemet mert ismeretlen eszközről jelentkeztek be, ergo feltörték. :) Úgyh, változtass jelszót és a történet végére én is kíváncsi lennék :D
2011. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy 11 ismerősöm egyszerre szünetelteti a fiókját... %) :D
2011. aug. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!